طرح لوستر لوکس
شلوار دخترانه تابستانه , طرح لوستر چوبی , لباس مجلسی بلند ترک , عکسهای سیروان خسروی , طرح کیک روز معلم , لباس مجلسی دخترونه کوتاه , سرودس خواب اسپرت نوزاد , اس ام اس تولد حضرت علی جدید , زیباترین شعر حافظ , عکس پژو206 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
| 
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برنامه‌ خاموشیهای احتمالی از روز 30 شهریورماه تا 5 مهرماه را اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران در گفتگو با مهر گفت: وزارت نیرو جدول خاموشیها را از ابتدای تیرماه بر اساس احتمالات، تنظیم کرده و این جدول در شرایط مختلف بنا بر میزان تولید، میزان مصرف مشترکان، درجه هوا و رشد مصرف اعمال شده است.

سعید مهذب ترابی افزود: این جداول با پیش بینی بدترین شرایط تنظیم شده و مشاهده شد که در هفته گذشته به دلیل صرفه جویی و کاهش درجه دما، خاموشیها اعمال نشد یا در مواردی به صورت بسیار جزئی اعمال شد.

وی تصریح کرد: هفته آینده نیز جهت اطلاع مردم از زمان خاموشیها، جدولی که براساس پیش بینی بدترین وضعیت تنظیم شده اعلام می شود؛ ولی در اعمال آن شرایط تولید، مصرف و صرفه جویی مردم تعیین کننده است.

به گفته مهذب ترابی، این جداول اعلام می شود تا مردم برای مقابله با خاموشی های احتمالی آمادگی داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اطلاعیه‌ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، برنامه ی خاموشیهای احتمالی تهران به شرح زیر است.

از ساعت 24 تا 2 گروه‌های 9، 10،11؛ ساعت 2 تا 4 گروه‌های 1 و 2؛ از ساعت 4 تا 6 گروه 3؛ از ساعت 6 تا 8 گروه‌های 4 و 5؛ از ساعت 8 تا 10 گروه 6؛ از ساعت 10 تا 12 گروه‌های 7 و 8؛ از ساعت 12 تا 14 گروه‌های 9 و 10، از ساعت 14 تا 16 گروه‌های 11 و 1؛ از ساعت 16 تا 18 گروه‌های 2و 3؛ از ساعت 18 تا 20 گروه 4؛ از ساعت 20 تا 22 گروه‌های 5 و 6؛ از ساعت 22 تا 24 گروه 7 و 8 مشمول خاموشی‌ای احتمالی خواهند شد.

برنامه خاموشی احتمالی شهر تهران با فرض ایجاد بدترین شرایط موجود تنظیم شده و با توجه به مشارکت و همکاری صمیمانه و همه جانبه مشترکان در زمینه بهینه‌سازی مصرف و تلاش و همت همکاران صنعت برق و نیز کاهش دما و شدت مصرف، میزان خاموشی ها در قیاس با برنامه اعلام شده بسیار کم بوده؛ به نحوی که طی هفته‌های اخیر میزان خاموشی‌های ناشی از کمبود تولید برق به شدت کاهش یافته است.
[ ] [ ] [ anahitadesign ]
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
سایت مربوط به قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

 |
امکانات وب